לקטלוג לחצו כאן

מהן "אבני הַלֵּל"?

אבני הַלֵּל הן תכשיטים, מכשירים ותבליטים אמנותיים הטומנים בחובם מתכות, קריסטלים וצורות גיאומטריות ייחודיות. מכלול המרכיבים יוצרים מכשיר ייחודי המשמש לצבירה והולכה של אנרגיית החיים האוניברסלית.
כל יצירה הינה ייחודית ומיוחדת המיוצרת בקפידה בתהליך מדיטטיבי מעמיק ואישי.
לאבני הַלֵּל ישנם שימושים רבים ומגוונים וניתן לייעדן ככלי לריפוי עצמי ולניקוי הסביבה ממכשירים הידועים כפולטי קרינה. יש ביכולתן לעזור באיזון הנפש והגוף.

 

 

 

 

 

צורות גיאומטריות:

 • פירמידה: ברברה מרסיניאק, בספרה “מבשרי השחר” טוענת: “על פני פלנטה זו וברחבי היקום, מבנה הפירמידה משמש כדי לייצג אחדות גדולה של תודעה. זהו המבנה הקשה ביותר ליצירה על כל פאותיו הרבות, ועם זאת הוא מבנה של שלמות. זהו מבנה שאוסף אנרגיה מן האדמה ושולח אותה כלפי חוץ”. בשנים האחרונות התפרסמו ידיעות על יכולת השימור, הריפוי, ההגנה והניקוי האנרגטי המצוי בפירמידות.
  מה בצורת הפירמידה מעניק לה כוח מסתורי גדול כל כך?
  שנים של מחקרים ושפע של עדויות, מראים שהפירמידות מכילות בתוכן כוח אנרגטי אדיר אשר אפשר לתארו כטרנספורמטור אנרגטי עצום. הפירמידות מייצרות יונים שליליים באוויר ויש בכוח אנרגיה זו לאזן את השדה האלקטרומגנטי של גוף האדם.
  מדענים שניסו למדוד את מידת חדירתן של קרני השמש לפירמידה, לא הצליחו בכך. כוחות מסתוריים הטו את מכשירי המדידה המשוכללים והיתלו בהם. המדידות השתנו מדי יום, גם אם נרשמו באותה נקודה ובאותם מכשירים. המדען גוהר, שעמד בראש המחקר, הודה בכישלון וסיכם: “מה שקורה כאן הוא בלתי אפשרי מבחינה מדעית. בפירמידה פועל כוח הנוגד את חוקי הטבע”.
 • מגן דוד: למגן דוד ישנה אנרגיית ריפוי חזקה מאוד, הוא מחבר אותנו למהות העליונה שלנו, כאשר מגן זה ראשי תיבות של מוח גוף נפש, אלו הן שלוש הרמות עליהן פועלת האנרגיה אנרגיה זאת היא אנרגיה קוסמית, שראשיתה בתחילת היקום, היא מכילה בקרבה את הקודים הקשורים באנושות.
 • עץ החיים: מאז ימי בראשית משול האדם לעץ החיים שרגליו ניצבות באדמה וראשו מיתמר השמימה. בקבלה היהודית עץ החיים משקף את מלאכת וסודות הבריאה כולה
 • פרח החיים: פרח החיים אוצר בתוכו את עוצמת הקיום והיקום כולו. הבנת המבנה הגיאומטרי, ההרמוניה, השלמות והחוקים השולטים בו מודעות עצמית ויכולת לשלוט בחייו וגם בשינויים חיצוניים המתחוללים סביבו. כאשר מחברים את נקודות המעגלים מלמעלה למטה, מקבלים את עץ החיים המוכר היטב בקבלה היהודית. כך נוצר מחזור שלם של החיים, מהזרע לעץ ועד לפרח שיצמיח שוב את הזרע.
 • ספיראלה: הספיראלה מסמלת תהליך של התפתחות וצמיחה וזאת על ידי תהליך של חזרה אל אותה נקודה שוב ושוב, אך ברמה אחרת. לספיראלה אמנם קיימת נקודת התחלה אך המקור נמשך אל קצה האופק. כשהיא מתחילה להתגלגל יש לה אנרגיה בפוטנציה. בשלב מסוים, אנרגיה זאת משתחררת ומביאה לתנועה ולהתפתחות אינסופית המשתלבת בזרימת האנרגיה של היקום.
 • חמסה: משמשת כנגד מזל ביש ועין הרע.
 • פתית שלג: כפי שכל פתית שלג הוא יחיד ומיוחד, כך אנו בני אדם. ענידת תכשיט המשולב עם הצורה הזאת, נועדה להזכיר לנו שאנחנו יחידים ומיוחדים.צדף: מביא את האנרגיה המיוחדת והמטהרת של הים.

לקטלוג לחצו כאן

מתכות:

 • נחושת: מתגברת באופן כללי את האנרגיה בגוף הפיזי ומחזקת אותו. טובה לאיזון חילוף החומרים ולניקוי הגוף מרעלים. עוזרת לגוף לעשות שימוש טוב יותר בחמצן. מעוררת ומחזקת את האינטואיציה.
 • זהב: תורמת לניקוי וטיהור כללי של הגוף הפיסי. מתכת זו מטהרת, מאזנת ועוזרת לייצב את המערכת הרגשית ולחזק את הרגש החיובי. הזהב מרחיב את הבסיס לעבודה רוחנית וחיבור למימדים גבוהים יותר. הזהב מעביר אנרגיה של טוהר כללי, התמזגות עם החיים, החברה והיקום. אנרגיה זו, מאזנת את האנרגיות של מרכז הגוף ומעודדת שיפור בטחון העצמי, הרגעת האגו והפחתת תחושה של ריקנות.
 • כסף: הכסף מחזק את כוחן של האבנים המשובצות בו, וגורם לזרימת האנרגיה אליהן ומהן להיות יציבה ומאוזנת יותר. הכסף נחשב למתכת עדינה ונשית שמחוברת לאנרגיה של הירח, היא האנרגיה הנשית.
  מתכות נוספות שמשמשות להולכה של אנרגיית החיים האוניברסאלית: אלומיניום, פליז, נירוסטה וברזל

 קריסטלים המשולבים באבני הַלֵּל:

 • אמטיסט: אבן מרגיעה שמשקיטה את התודעה, מחברת אותנו לעולמות העליונים. משויכת לעין השלישית.
 • טורמלין שחור: אבן המתאימה ביותר להגנה אנרגטית. מגינה מפני השפעות פיזיות או נפשיות מזיקות.
 • לאפיס לזולי: עוזרת להתחבר לחוכמה פנימית ולחזק את האינטואיציה.
 • מלכית: עוזרת ליצור יחסים כנים ואמיתיים של אדם עם עצמו. עוזרת לדלג מעל משוכות של פחד וכאב. מעוררת אומץ, נחישות וכוח רצון לפעול בדרך המתאימה לנו ליצירת הצלחה בחיים.
 • סאנסטון: אבן של התקדמות וביטוי עצמי.
 • סיטרין: מעניקה תחושה חזקה של ביטחון עצמי ואמון בהצלחה האישית והחומרית.
 • סלנייט: עובדת חזק על המערכת הרגשית, ופותחת מאוד לשינויים.
 • עין הנמר- טייגר איי: מסייעת לפיתוח כוח הרצון
 • פירייט: מכונה גם זהב לעניים, משרה הגנה מירבית, עוזרת ותומכת בזרימה חופשית של אנרגיה במערכת האנושית.
 • קוורץ: מעניקה יכולת התבוננות. משפרת את חדות המחשבה, מחזקת את הזיכרון והריכוז. מנטרלת קרינה והשפעות שליליות של מכשירי חשמל.
 • קרנליאן: מחזקת יצירתיות ומעודדת הגשמה, יצירה ומוטיבציה ליצירת מציאות אחרת.
 • קורל אדום: מאזנת בין החומר לרוח. מסייעת להגנה מפני עין הרע.
 • רובי – אודם: מחזקת את כוח החיים של הגוף והנשמה.
 • רוז קווארץ: משוייכת לצ’קרת הלב. מחייה את הדמיון ומאזנת בין אנרגיות של יין ויאנג.
 • הג’ספר: מחברת לטבע והאדמה ומצוינת לאיזון כללי פיזי ומחשבתי. עוזרת להקל על לחץ רגשי ומצוינות להגנה אנרגטית. משרה תחושת בטחון.
 • אגת: בעלת תדר עדין של ריפוי. משמשת להרגעה והפחתת לחץ ומתח נפשיים ורגשיים.

על האמנית והיוצרת:

סנדרה אליאש, מטפלת הוליסטית רב תחומית ורייקי מאסטר. מלווה תהליכים בהתפתחות הרוחנית.
התבליטים נוצרים בתהליך מדיטטיבי ומיוחד בו נוצר חיבור לידע קדום. תוך כדי התהליך נפגשים להם האסתטיקה והרוחניות ומולידים מוצר נפלא הטומן בחובו אנרגיות ריפוי והדרכה קוסמית. כל אבן מאבני הַלֵּל מיוצרת בדרך מיוחדת עבור מישהו מיוחד ולכן אין האחת דומה לשניה. אתם מוזמנים לבקר בקטלוג המוצרים כאן באתר או לקפוץ לחנות האנרגטית של מרכז הַלֵּל, שם תפגשו בכל המוצרים הייחודיים המוצעים למכירה.

לקטלוג לחצו כאן

"סנדרה יקרה, חייבת לספר לך. היו לי כאבי גב (חוזרים) ושמתי אורגונייט במקום, וממש לא להאמין, זה עזר (יחד עם כל מיני טיפולים עצמאיים שלא כל כך עזרו). עכשיו היה לי כאב באזור בית השחי וחזרתי למקם שם אורגונייט. וזה עזר! גם לי קצת קשה להאמין.... תודה לך על מתנה הנפלאה! נשיקות"
ב.
לקוח/ה מרוצה
"סנדרה יקרה, רציתי לספר לך על יום שישי האחרון.. לביתי היו כאבי מחזור בלתי נסבלים. פעם בחודש אנחנו רגילים לשגרה זו והתרופה "נקסין" מסדרת את העניינים.. אבל הפעם המצב היה שונה, המחזור הגיע במפתיע ואיתו כאבים שעליהם התרופה כבר לא יכלה להשפיע... ואז נזכרתי באורגונייט T’bs שמונח על שולחני בחדר העבודה ועל כוחות הריפוי שכל הזמן את מפרסמת... לקחתי אותו ובהסכמת ביתי הנחתי אותו על הבטן התחתונה ואז פלאי פלאים!!!! הכאב התחיל להירגע עד שנעלם לחלוטין תוך רבע שעה! תודה שחשפת אותי לפלא הזה!"
נ.
לקוח/ה מרוצה
החלקתי ביום גשום מאוד בירידה לבית שלי ועיקמתי את הקרסול בצורה חמורה. מאחר והבית בנוי כולו עם מדרגות, היה לי עוד יותר קשה היה לי מאוד קשה להגיע אליו וללכת בתוכו. למזלי, הייתה לי שרשרת עם "אבן הלל" מיוחדת. שמתי את האבן עצמה קצת מעל הקרסול ועטפתי הכל בתחבושת. בהתחלה ממש שרף לי המקום ולמחרת כבר התחיל לגרד. בנוסף, למחרת הפציעה כבר יכולתי ללכת על הרגל (מה שלא יכולתי לעשות באותו יום), ויום לאחר מכן כבר יצאתי לבלות. 3 ימים לאחר הפציעה כבר לא היו כאבים כלל. פציעה חמורה שאנשים צפו לי כאבים של שבועות הפסיקה לכאוב אחרי יומיים והכל בזכות אבן ההלל המדהימה שלי! תודה רבה!
ט.
לקוח/ה מרוצה
"גיסתי מאד מאד התלהבה....וכבר גיסה אחרת הזמינה כזאת ליומולדת שלה....במאי הבא....את מתכוונת לעשות עוד לבבות??? או שאקנה את האחרונה שנשארה בלי התוספות החיצוניות.... בכל אופן ע' התרגשה מאד לענוד אותה.... אז המון תודה יקירתי!!!!"
א.
לקוח/ה מרוצה
שלום לך רציתי לשתף אותך בתחושה המוגנות והרוגע שאני חשה בענידת התליון של מגן דוד וע"ב שמות אתמול היו לי כמעט שתי תאונות בגלל חוסר זהירות של הנהגים אי עצירה בעצור ופנייה מהירה וקרובה מדי לרכב שלי והתפרצות לכיכר כשאני בסוף של הכיכר תודה על התליון המהמם
א.
לקוח/ה מרוצה
"שבוע טוב סנדרה... ראשית תודה על האדיבות והנדיבות שלך. חייבת לומר שהאורגונייט שצילמת הזכיר לי לקחת את שלי ולענוד אותם על גופי בשל כאבים שחשתי לאחרונה באיזור הגב התחתון. החלטתי לענוד את השרשרת עם המגן דוד והלילה ישנתי כמו תינוקת. התעוררתי בצהריים והייתי בשוק מהשעה... ומהעובדה שאין כאבים מציקים. תודה על התזכורת ועל החוויה הנעימה."
ד.
לקוח/ה מרוצה
שלום רב ברצוני לספר על נפלאות תליון עב שמות ובו מגן דוד. מהיום הראשון שענדתי אותו חשתי רוגע ושלווה תחושת בטחון ומוגנות. נסעתי במונית וישבתי מאחור ושמעתי חבטה חזקה בצד שבו ישבתי הנהג סיפר שהוא ראה נער כבן 14 משליך אבנים לעברנו אני לא נפגעתי וגם החלון לא נסדק!!
ח.
לקוח/ה מרוצה
תודה יקרה... אמא שלי מאוד התלהבה. וגם הבן שלי ישן כל הלילה!! אחרי שבוע שלא ישן טוב בלילות
ס.
לקוח/ה מרוצה