קורס מדיטציה – כל אחד יכול!

בעידן החדש, חיים בסטרס! בריצה מטורפת אחרי הטרנד הבא, החידוש הבא. מה שקנינו לפני חודש כבר ישן. הטיול שנטייל היום יהיה שונה מחר כי כבר תהינה אטרקציות אחרות כדי שלא נשתעמם. הבורסה עולה ויורדת ואיתה מצב רוח שלנו. סכסוכים אישיים, מקומיים, ארציים ועולמיים, כן משט, לא משט, אירן תתקוף או לא, רציחות, גניבות, מפלס האלימות והחרדות עולה מרגע לרגע…מחקרים מדעיים הוכיחו שבמצב של מדיטציה, המוח נכנס למצב של גלי אלפא, גלים המאפיינים מצב לפני שינה, טראנס, או היפנוזה. אנחנו בני אדם ייחודים, שונים האחד מהשני ולכן לכל אחד מתאים סוג שונה של מדיטציה.

סדנת הו'אופונופונו – לומדים לחיות בהשראה

“ההו’אופונופונו מאפשר לכם לשחרר את הדברים שאינם אתם, כך שתוכלו לגלות מי הנכם באמת ולהתאהב בעצמכם. רק כאשר אתם אוהבים ומכבדים את עצמכם, תוכלו לאהוב ולכבד את הזולת” (מאבל כץ) שיטת ההוֹ’אוֹפּוֹנוֹפּוֹנוֹ מלמדת אותנו לשחרר זיכרונות – לנקות את התת מודע. אנחנו אחראים ב- 100 אחוז על מה שקורה לנו. כל מה שמגיע אלינו ומיותר, הוא מידע שאנחנו צריכים לנקות מהחיים שלנו!

סדנת קסם המטוטלת

אם אתם מתקשים לקבל החלטות בחיי היומיום, סובלים מבעיות וכאבים פיזיים וכבר לא יודעים למי ולאן לפנות, חווים לעתים תכופות מאלרגיות ורגישויות למזון אך מתקשים לאתר את מקורם, מתלבטים מה ללמוד או במה לעבוד, מה מתאים לכם עכשיו. החדשות טובות הן שיש פתרון! תוכלו ללמוד לעבוד עם כלי פשוט שיסייע לכם לבחור, לשאול, להתלבט ולקבל תשובות לשאלות אשר במודע אינכם מצליחים לתת להן מענה.

קורס רייקי 1

הטיפול באנרגיית הרייקי עדין, עצמתי ופשוט! הרייקי יעיל ביותר כעזרה ראשונה ומזרז תהליך החלמה של הגוף לאחר ניתוחים, תאונות ופגיעות חמורות. בכוחו לשחרר את שורש הבעיה בין אם היא גופנית, רגשית או רוחנית ולהחזיר למערכת את האיזון ההרמוניה והחיוניות הדרושים לגוף.

קורס רייקי 2

בעת הטיפול ברייקי, מעביר המטפל את אנרגיית הרייקי דרך גופו אל גוף המטופל. העברת הרייקי, מאזנת את האנרגיה בגוף המטופל ועל ידי כך מאפשרת לו להפעיל את מנגנוני הריפוי הטבעיים שלו. זרימת אנרגיית הרייקי אינה תלויה במצב הפיסי או הנפשי של המטפל – הוא רק מעביר את האנרגיה דרכו. פעולת הרייקי אינה תלויה באמונה בו. למעשה, אנשים אינם מאמינם ברייקי לפני הטיפול, אך לאחריו – לכולם ברור שהוא עובד.

קורס רייקי 3 - מאסטר מטפל

לימודי רייקי 3 (רייקי מאסטר טיפולי) מיועדים לבוגרי רייקי 1 ו- 2 המעוניינים להרחיב את הידע שלהם על "דרך הרייקי" ולהתקדם צעד נוסף בדרך הרוחנית שלהם. הקורס ילווה בתרגול טיפולים אישיים, זוגיים, קבוצתיים וטיפול מרחוק ולמשתתפים תינתן חוברת עבודה מפורטת ותעודת הסמכה לרייקי מאסטר מטפל (רייקי 3)

מפגשי מדיטציה שבועיים

הגיע הזמן לעצור, לפחות לרגע, את מרוץ החיים. רק ליום אחד, רק לשעה וחצי. הצטרפו אלינו למסע מרתק – בכל שבוע התנסות במדיטציה אחרת – בואו והרגישו איך כשהגוף והנפש מקבלים מעט שלווה – הזמן עוצר מלכת.. כאן עוצרים את הזמן ונהנים מקצת שלווה… הצטרפו למפגשי המדיטציה השבועיים – בכל יום שלישי בשעה 18:15.

סדנאות מתארחות במרחב הַלֵּל

סדנאות וקורסים בנושאים רוחניים שונים מגוונים המתקיימים בהַלֵּל ומונחים על ידי מיטב המרצים/ות לרפואה משלימה בארץ.