קורס רייקי 1

מחפשים הקלה על כאבים כרונים, שיפור איכות החיים ולמידת טכניקה פשוטה לריפוי עצמי?

מרגישים שפגישה עם רופא השיניים מלווה בחרדות
לפני מבחנים אתם שרויים במתח רב
חווים כאבים כרוניים ולא יודעים איך להירגע! בואו ללמוד דרך חדשה להקלה על כאבים!
הילדים לא שקטים, בוכים, אתם מחפשים דרך זמינה שתוכל להרגיע אותם!
קשה לך להירדם!
אז קורס רייקי 1 הוא בשבילך!
כשתלמד רייקי 1, תוכל לקבל כלי יעיל ומוכח העוזר במצבים בהם נדרשת עזרה פיזית ורגשית.

ללמוד רייקי כל אחד יכול. אין צורך בשום ידע קודם.

הטיפול באנרגיית הרייקי עדין, חזק ופשוט.
הרייקי יעיל ביותר כעזרה-ראשונה ומזרז תהליך החלמה של הגוף לאחר ניתוחים, תאונות ופגיעות חמורות.
בכוחו לאתר את שורש הבעיה בין אם היא גופנית, רגשית או נפשית ולהחזיר למערכת את האיזון, ההרמוניה והחיוניות הדרושים לגוף.
שימושים מעשים ביומיום: אנרגיית הרייקי מעוררת את המנגנון של הריפוי העצמי.
הרייקי, מחזיר לגוף את היכולת לרפא את עצמו, עוזר בהקלה על כאבים, מפחית חרדות, משפר את איכות השינה ומגדיל את איכות החיים בכלל.

מהנושאים שנלמד בקורס:

מהו רייקי?
עקרונות הרייקי
ההיסטוריה של הרייקי.
מיקום מרכזי האנרגיה בגוף (הצ’אקרות) ותפקידיהם.
מדיטציות בעזרת דמיון מודרך.
הגנות אנרגטיות.
חניכה (כוונון) של רייקי לקבלת תדר הרייקי.
לימוד ותרגול של טיפולים.
טיפול עצמי, זוגי וקבוצתי

נדרש לתרגל בצורה יומיומית במשך 21 יום מתחילת הקורס על מנת לקבל תוצאות

בסיום הקורס, תוענק תעודת הסמכה לרייקי-I .

משך הקורס: 3 מפגשים, כ- 2 שעות כל מפגש.

סנדרה היקרה, נחשפתי לעולם הטיפולי – רוחני רק לפני מעט יותר משלוש שנים ועשיתי מאז כברת דרך עצומה ומרגשת. אני כותב לך מכיוון שאני חש ויודע שללא ההדרכה, הליווי הידידות והחברות שלך לא הייתי מקבל את הבסיס והבטחון להמשיך ולנסות ולבדוק ולחפש. קורס רייקי 1 שהעברת לי אישית תוך הכוונה וליווי מקצועי ודואג, ההתעקשות על תרגול עצמי למשך 40 יום, קורס רייקי 2 שחידד את יכולותי, וכמובן כל המפגשים שדאגת לקיים גם בימי חורף קרים ומועטי משתתפים, תודה על כל אלה ועל עוד רבות שלא ציינתי, המשיכי בשליחות הברוכה שלך להפיץ את הידע, החכמה והנסיון האוניברסלי הזה לטובת הכלל ושוב תודה,
א.
הכל התחיל לפני 5 שנים, הגעתי לרופאת השיניים שלי בפנים מיוסרות וקיוויתי שתוכל להסביר לי מה הסיבה לכאבי התופת שאני חווה. ואז האמת התגלתה – 4 שיני בינה כלואות במצב מסובך בו הן פוצעות ללא הפסקה את החניכיים. הפתרון: ניתוח. מאז עברו השנים, לא עברתי את הניתוח ופעם בשנה מצאתי את עצמי סובלת מכאבים נוראיים המצליחים לשתק אותי לחודש ימים. השנה, הם הגיעו למצב בלתי נסבל ואליהם נוסף התסכול והייאוש. הלכתי שוב לרופאת השיניים ושוב קיבלתי משככי כאבים ואנטיביוטיקה. אבל לאחר שבוע כנראה שהמצב היה גרוע מתמיד כיוון שהכאבים נשארו בעינם. גלשתי באינטרנט וחיפשתי אחר “קסמים ופלאים” שעוד לא ניסיתי, אחר דרך להקלה על כאבים. במהלך השיטוט ברחבי הרשת, תפסה עיני במקרה (או שלא במקרה) את אתרה של סנדרה הנפלאה. לאחר שיחת טלפון קצרה שבה הסברתי לה את כאביי, היא הסכימה לקבל אותי לתור דחוף וכבר באותו היום הגעתי אליה לטיפול בשיטת הרייקי. תחילה לא האמנתי. אך כבר מהטיפול הראשון הכאבים פחתו משמעותית ואיתם גם הפחדים. עם עובדות קשה להתווכח! סנדרה הסבירה לי שהפחד ואי הוודאות הם אחת הסיבות המרכזיות להגברת כאב פיזי. לאחר כחמישה טיפולים רמת החרדה ירדה לחלוטין והכאב נעלם לו. ממליצה בחום להתייעץ עמה בכל הנוגע לכאבי שיניים! ולך סנדרה אומר – תודה רבה על העזרה והטיפול המסור! אין כמוך!
ה.
על הרייקי שמעתי מחברה שסיפרה לי שלפני כל מבחן היא נוהגת לטפל בעצמה 5 דקות ומגיעה רגועה וממוקדת לבחינה. גם לי בעיה דומה. אני לומדת לתואר ראשון באוניברסיטה. שלוש שנים התופעה חוזרת על עצמה, יומיים לפני המבחן אני נתקפת בכאבי בטן עזים שממש משביתים אותי. סדרת בדיקות מקיפה שעברתי הראתה לשמחתי שהכל תקין מבחינה רפואית ואפילו קבלתי אבחנה מלומדת לבעיה שלי: “חרדת מבחנים”. רופא המשפחה המליץ לי להסתייע בייעוץ פסיכולוגי. במבחן הסמסטר האחרון, חברתי הציעה לנסות ולטפל בי ברייקי – הרי הכדורים כבר ממילא לא עוזרים! להפתעתי הרבה, הרגשתי הקלה על כאבים באופן מיידי. הגעתי רגועה למבחן, מה שנתן את אותותיו בציון כמובן. מכאן כבר הדרך היתה ברורה. על מרכז הלל שמעתי כבר זמן רב וחברתי המליצה “אם ללמוד רייקי אז רק מהמאסטרית סנדרה”. אני ממליצה מקרב לב על לימוד רייקי במרכז הלל. לי זה עזר מאז והיום אנרגיית הרייקי היא חברתי הטובה.
כ. אשכנזי
רייקי היא אנרגיה מופלאה ששמחתי להיחשף אליה בקורס החוויתי במרכז הלל, בהדרכתה של סנדרה. בשנים האחרונות, לא דילגתי אף פעם על מחלות עונות המעבר. מאז שסנדרה חנכה אותי לרייקי – I, אני מקפיד לטפל בעצמי ומחלות עונות המעבר מדלגות עלי. לאחרונה זרקתי את תרופות הקולדקס כי הבחנתי שתאריך התוקף כבר חלף מזמן. אני מטפל גם בזוגתי אשר ממתינה כבר למועד הקורס הבא. יישר כח לסנדרה אשר בכישרון וסבלנות מרובה הכירה לי את הרייקי.
דוד