קורס מדיטציה – כל אחד יכול!

הכרות עם מדיטציה בהנחיית סנדרה אליאש

קורס בן חמישה מפגשים של רוגע והכרות עם סוגי מדיטציות שונים.

משך כל פגישה כ- שעה וחצי.

למי מתאים הקורס?

כל אחד יכול ללמוד מדיטציה! אנשי חינוך, אנשי עסקים, רופאים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, אנשים מעשיים ואנשי רוח.

בעצם כל אחד המחפש שלווה פנימית וכלים לעזרה עצמית ועזרה לזולת.
מדיטציה הינה מצב מיוחד של הרפייה מודעת. המדיטציה היא מצב מפתח לכל התפתחות רוחנית הכוללת קבלת מסרים, קשר עם האני הפנימי, היכולת להשתמש בדמיון היוצר ומטרות נוספות אליהם מנסים להגיע באמצעותה.

מחקרים מדעיים הוכיחו שבמצב של מדיטציה, המוח נכנס למצב של גלי אלפא, גלים המאפיינים מצב לפני שינה, טראנס, או היפנוזה.

כך, האדם יכול להגיע למצב שהגוף במנוחה מוחלטת אך נשאר ער לחלוטין ועם קשר לתת המודע.

אנחנו בני אדם ייחודים, שונים האחד מהשני ולכן לכל אחד מתאים סוג שונה של מדיטציה.

המטרה היא אותה מטרה, קו הסיום הוא אותו הקו, אך הדרך להגיע אליו שונה מאדם לאדם.

אני ממליצה להתנסות בכמה סוגים של מדיטציות. הדרכים שונות ומגוונות, כל דרך מתחברת לרבדים שונים וכל אחד יבחר ויתחבר למה שיותר מתאים לו ולאישיותו.

בין סוגי המדיטציות השונים שילמדו בקורס נמנות המדיטציות הבאות:

קונדוליני, איזון צ’אקרות, שירה, ריקוד, הליכה.

במהלך הקורס, ייתכנו שינויים בלימוד סוגי המדיטציה.
הקורס נערך בהנחיית סנדרה אליאש, מטפלת הוליסטית רב תחומית ורייקי מאסטר,

מלווה תהליכים בהתפתחות הרוחנית. מנהלת מרכז הַלֵּל, מרכז לרוחניות מעשית בנופית

השתתפתי בסדנת מדיטציה למתחילים שמועברת ע”י סנדרה נהניתי מכל רגע, כל שיעור ערוך כהלכה יש תוכן לשיעור: נושא, סיפורים הקשורים לנושא ותמיד כייף לשמוע, כל שיעור מדיטאציה בסגנון אחר המאפשרת לכל אחד למצוא את הסגנון שהוא מתחבר אליו ואוהב. כיף לשמוע את סנדרה יש לה קול נעים, מרגיע, ומאפשר להגיע למחוזות רחוקים… אנחנו הוספנו שיעורים נוספים מכיוון שכל כך נהננו. ממליצה בחום!!!
סיגלית
הי סנדרה, שמחתי מאד לקחת חלק מהקורס “מדיטציה למתחילים”. במסגרת הקורס ניתן יחס אישי חם וגמיש לכל משתתף. בקורס התוודענו לסוגי המדיטציה העיקריים ובהמשך כל אחד יכול היה לתרגל בביתו ובזמנו החופשי את המדיטציה אליה הוא הכי התחבר. המדיטציה אכן מאד מרגיעה ומעניקה שלווה..
שמרית
שלום סנדרה, עם סיום הקורס “מדיטציה למתחילים” אני רוצה להודות לך על חוויה נהדרת. בעלי הציע לי שנשתתף יחד בקורס הזה, כדי לראות את החיים מזווית קצת אחרת. הכל בסדר אצלנו, והכל מובן מעליו, חובות היום-יום ממלאים את שגרת החיים שלנו – עבודה, ילדים, ועניינים אישיים. הרגשנו צורך לקחת רגע ולהיחשף לדבר אחר, לא מוכר לנו, ולעשות את זה יחד, למרות שאנחנו בדרך כלל לא בענייני “רוח.” נרשמנו לקורס ובאנו למקום מקסים – “נופית” והתחברנו עם אנשים חדשים ובמיוחד איתך, סנדרה. התנסינו, על קצה המזלג, בסוגים שונים של מדיטציות, חלק יותר מתאימים לנו, חלק פחות. היה נפלא לעבור את זה עם בעלי, שלמרות האופי היותר ריאלי שלו בחיים, לגמרי נכנס לחוויית המדיטציה. עברנו חוויה אחרת ממה שהיה מוכר לנו, הכל בנחת ובאווירה של נתינה. ההחלטה להקדיש ערב בשבוע להקשבה לדבר שונה, היתה משמעותית גם לזוגיות שלנו. אחרי המפגשים המשכנו לבלות יחד. נפתחה לי דרך אחרת בעקבות הקורס, של תחושות והרגשות – שאפשר להתנהל בצורה “אחרת.” אני מרבה לשמוע את הקול הנעים והמדריך שלך ומתכוונת להגיע ל”נופית” שוב. תודה על החוויה המיוחדת,
קרול
שלום סנדרה, גם לי הייתה חוויה מדהימה בקורס מדיטציה למתחילים. למדתי להתרכז בנשימות, לספור אותם, לסלק מחשבות ועוד…כל זה עם מוזיקת רקע מהממת של coxon כל בוקר, בדרך לעבודה, אני שמה את הדיסק ועושה תרגילי נשימות במקום להתעצבן על הנהגים…זה גם מעביר לי את הזמן כאשר אני עומדת בפקקים. בקורס, אהבתי את התייחסותך לכל אחד מאתנו: לימדת אותנו כל מינה סוגים של מדיטציה. דאגת שמתוכם ,כל אחד מאתנו ימצא מדיטציה שמתאימה לו. על ידי משוב שבקשת בסוף כל פגישה, תיקנת והראית לנו המון אכפתיות ואהבה. מקווה שתהיה סדנת המשך. אוהבת אותך.
נטלי