ה'ואופונופונו לומדים לחיות בהשראה

אני מזמינה אתכם לסדנה מיוחדת בה תלמדו את השיטה ותרכשו כלים ליישומה.

מה נלמד:

  • היסטוריה ועקרונות שיטת ההו’אופונופונו
  • כלים מעשיים לתרגול השיטה

ג’ו ויטלי (ספר הסוד):

“אני מתקשה לתאר את חווית הטיסה שלי במעבורת החלל הרוחנית אל תחומי העוצמה הבלתי נתפסת. הצלחתי מעבר לחלומות הפרועים ביותר שלי. יש לי מיומנויות חדשות, והאהבה שלי לעצמי ולעולם נובעת מרמת ההבנה שקשה להסביר אותה במילים. אני חי במצב כמעט תמידי של יראת כבוד”

ד”ר איהלאקלה היו לן, מאסטר ומורה:

“בעיות, בין אם הן רוחניות, פיזיות, כלכליות או חומריות, הן למעשה זיכרונות המשודרים שוב ושוב בתת המודע. היופי והפשטות של בניית הזהות העצמית שלנו באמצעות שיטת הו’אופונופונו, מתבטאים ביכולת שלנו למחוק את הזיכרונות ולהחליפם בדברים המשמשים לנו כהשראה לחיים מושלמים”

מאבל כץ, מורה:

“ההו’אופונופונו מאפשר לכם לשחרר את הדברים שאינם אתם, כך שתוכלו לגלות מי הנכם באמת ולהתאהב בעצמכם. רק כאשר אתם אוהבים ומכבדים את עצמכם, תוכלו לאהוב ולכבד את הזולת”

על המנחה:

שמי סנדרה אליאש, מטפלת הוליסטית רב תחומית ורייקי מאסטר, מלווה תהליכים בהתפתחות הרוחנית ומנהלת מרכז הלל. רציתי לשתף אתכם בעובדה שהתאהבתי 🙂

התאהבתי בשיטת ה-הו’אופונופונו’, שיטת ריפוי שמקורה מהוואי, ואני רוצה לחלוק אתכם את האהבה המיוחדת הזאת.

השתתפי בסמינרים של מאבל כץ, השתכנעתי והתאהבתי בשיטת ה-הו’אופונופונו. למדתי והעמקתי את ידיעותיי על השיטה ויישומיה השונים בעולם ועתה אני רוצה לשתף אתכם בעקרונות שיטת הריפוי הייחודית הזו.

שואלים אותי:
“קראתי את ספרים על שיטת ה- הו’אופונופונו,
אני אומרת את המשפטים: אני אוהבת אותך, מצטערת, סליחה ותודה,
מה עוד יכולה לתרום לי הסדנה של לחיות בהשראה – הו’אופונופונו?”

גם אם עברתם את הסדנה פעם אחת, מומלץ לשוב ולהשתתף בה פעם נוספת והפעם מתוך ראיה של “בעל ניסיון”. חזרה על הסדנה “לחיות בהשראה- הו’אופונופונו”, מאפשרת להבין דברים נוספים שבפעם הראשונה לא קבלו תשומת לב מספקת ואף מאפשרת לתת מענה לשאלות שעלו במהלך התרגול השוטף של העקרונות שנמסרו בפעם הראשונה. לחזרה על הסדנה, השפעה הדומה לרענון וחיזוק יסודות התפיסה של חיים בהשראה וללא מגבלות.

 

“קראתי את הספרים, ואני מתרגלת את השיטה יותר משנה, הסדנה עשתה לי סדר בראש, ענתה לי השאלות שהתעוררו בי תוך כדי תרגול. הכל התבהר בבת אחת, הסנכרון היה מושלם וקיבלתי כלים חדשים שלא הכרתי ואף התחברתי אליהם מאוד. אני ממליצה להשתתף בסדנה וכמובן להמשיך לשחרר ולנקות. תודה סנדרה,
נ.ל
הסדנה נותנת אספקט הרבה יותר מוחשי וממשי לספרים של מאבל כץ! אסור להפסיד! זה לא רק המשפטים צריך להבין לעומק איזו השראה השיטה נותנת! ואת הסברת את זה נהדר בסדנה!
ר.ל
סנדרה יקרה, שמחה שבחרתי לחזור ולהשתתף בסדנת “לחיות בהשראה- הו’אופונופונו”. החזרה על עקרונות השיטה כמו גם ההתייחסות הפרטנית המעמיקה לשאלות המשתתפים בסדנה, הבהירו לי דברים שנראו לי “סתומים ובלתי פתירים” בסדנה הראשונה. עקרונות החיים ללא מגבלות נראו לי יותר מובנים והגיוניים. התרגול היומי הפך ממטלה לא מובנת לחוויה משמעותית. בסיטואציות טעונות, אני חוזרת על “המנטרות” של ההו’אופונופונו ומתגברת עליהן בקלות. תודה סנדרה! בזכותך, למילים “ניקוי” ו – “שחרור” משמעות חיובית המותירה בי חוויות טובות. נ.ב. לא מוותרת על “המים הכחולים” :).
ס.ב