אני עושה RESTART לחיים שלי!

לפעמים היקום שולח לי מסרים לעשות RESTART  לחיים שלי.

RESTART  הוא מושג הלקוח מעולם המחשוב ובעברית נבחרה לו המילה “אתחול” שפירושה, להביא את המחשב למצב התחלתי עם הגדרות היסוד. פעולה זו ננקטת במקרים בהם נדרש להסיר דברים “מיותרים” שהצטברו בזיכרון המחשב ומעכבים את פעולתו התקינה. במקרה שלי, הורה לי היקום במסריו המופלאים שעלי להשאיר את העבר מאחור ולהתמקד בהווה ובעתיד. דרכי היקום להעברת מסריו בדרך יעילה, עשויות להיות לפעמים אכזריות ביותר! כמה סמלי שהמסר על פעולת הנקיון הנדרש מועבר דווקא בחודש אלול, לפני ראש השנה- ניקיון אמתי!

ובמה מדובר? ביום חמישי האחרון, בחזרתנו מחופשה קסומה בים המלח, המחשב הנייד שלי נפל על רצפת האוטובוס מגובה רב. לא התרגשנו כי המחשב היה ארוז בתוך המזוודה המגוננת המיוחדת שלו. כשהגענו הביתה מסתבר שהמחשב…….. “מת”!!!

חוסר האונים השתלט עלי. בני המשפחה סביבי ידעו שיש “ללכת על קצות האצבעות” כי משהו נורא קרה…. חיים שלמים אנחנו מאפסנים במכונה, קופסת מתכת, שבין רגע הופכת לחתיכת ברזל ללא שום משמעות ותכלית.

החלטתי לעבור לתכנית ב’. אני אישה מאוד מסודרת. רכשתי דיסק חיצוני ודאגתי לגבות את המחשב בתדירות שבועית. עכשיו הגיע הזמן של הדיסק להוכיח את כישוריו שלשמן נועד.

באותו יום חמישי התברר לי שבגלל שזה מחשב נייד, רק היבואן יכול לתקן את המחשב. היבואן עובד חמישה ימים בשבוע אז ניתן ליצור עמו קשר רק ביום ראשון.

עמדו לפני שלושה ימי המתנה של עצב, כעס, חסר אונים מוחלט וניצני הפנמה של זהו, תם עידן.

בליבי אני יודעת שאני צריכה לשחרר את העבר כדי לקבל השראה להמשך הדרך. לקבל מידע וידע על מנת להמשיך לפתח, להתפתח ולהאיר את הסביבה שלי. או בשפת הו’אופונופונו – לנקות ולנקות.

בשבת, אישי היקר ושותפי לחיים ולצרות אחרות, הפשיל שרוולים וניגש למלאכה על מנת להרגיע את נשמתי המיוסרת. קיבלתי מחשב נייח, זמני, מגושם, מלא בחוטים בכל מקום, אבל מה…עובד!

הקפתי את סביבת העבודה באורגונייטים להורדת הקרינה, חיברתי את הדיסק החיצוני, הגדרתי אותו לפעולה במחשב החדש והחילותי במהלך שיחזור הקבצים מהגיבוי. אולם, הפלא ופלא… הזיכרון נתקע…..

ב-2011, מעבר לזה לא “זוכר” כלום!!!!

ושוב תדהמה, חסר אונים, חמש שנים נמחקו מחיי כהרף עין… האם היקום מתעתע בי שוב ומחזק את מסריו? ואז באה החלטה מבפנים, פתאום ידעתי שמה שהיה היה ועכשיו אין לי ברירה, זמן לשחרר לחלוטין ודברים חדשים יגיעו בדרכם המיוחדת שלהם.

ללא מחשב היה לי הרבה זמן לחשבון נפש בכל מה שעברתי השנה וליבי התרחב כי זאת הייתה שנה בלתי צפויה, מלאה בניסים בתחום המקצועי והתפתחות האישית שלי. מלאה בהשראה. בחודש פברואר הגיעו לביקור אנשי קהילת דמנהור שבאיטליה. העבירו במרכז הלל סדנה מעצימה ובסופה השאירו לי במתנה, צמיד מיוחד שמיוצר בקהילה שלהם בטכנולוגיה ייחודית שנקראת SELFICAA. הצמיד הספציפי הזה תפקידו לחבר אותי לתדר היצירתי של היקום. שמחתי מאוד והודיתי על המתנה הנהדרת בלי לדעת בכלל איך היא תשפיע על החיים שלי.

מאז שקיבלתי את הצמיד הייחודי, ענדתי אותו באופן רציף וההשראה וההפתעה לא איחרו לבוא – גיליתי את ייחודה ועוצמת של אנרגיית האורגון ומימושה בפריט האורגונייט. מצאתי את עצמי מייצרת אורגונייטים. תכשיטים ותבליטים אנרגטיים מאוד מיוחדים. כשאני מסתכלת בפרספקטיבה לאחור, נראה כי הדברים קרו מאליהם, ללא שום מאמץ. אנשים מהארץ ומחו”ל מתעניינים ורוכשים אורגונייט שאני מייצרת.

גם בתוך המרחב הפיזי של הבית ושל מרכז הלל קרו דברים משונים. רצינו לעשות שינוי בגינה, הזמנו 3 גננים שונים להגיש הצעת מחיר, אף לא אחד מהם מצא את הזמן להגיע. לילה אחד ראיתי איך הגינה צריכה להראות. תוך שבוע עמדה “זולה” לתפארת. כל פעם שאנחנו מתקבצים ויושבים בה, אנו  שואלים את עצמינו איך יכולנו בלעדיה!

ועכשיו בחזרה למחשב. אני בטוחה שהכל יהיה בסדר. אארגן חומרים חדשים, אחשוף את עצמי לרעיונות חדשים ואזרום עם ההשראה שהיקום מזמן לי כל הזמן.

אמשיך לנהל את מרכז הלל ממקום טהור ונקי עם אנרגיות חדשות. אמשיך לטפל, ללמד, וליצור בצניעות, באהבה, ובנתינה אינסופית.

מאחלת לכולם שנה של בריאות וניסים,

בברכה ובאהבה,

אודות הדר אליאש