מדיטציה ודמיון מודרך בטכנולוגיית VR (מציאות מדומה)

חדש בהַלֵּל!

מדיטציה בטכנולוגיית VR (מציאות מדומה) כבר לא צריך לדמיין בשביל החוויה!

המליצו לכם על תרגילי הרפייה, נשימה, דמיון מודרך ומדיטציה ולא הצלחתם להתחבר? דרך טכנולוגיית המציאות המדומה תוכלו לצאת למסע בעקבות המדיטציה וזאת מבלי לעשות שימוש בדמיון כלל!

אם ניסיתם בעבר מדיטציה והתגובה שלכם הייתה "לא ראיתי כלום" המדיטצייה הבאה היא במיוחד בשבילכם! ראשונה מסוגה בארץ – מדיטציה דרך משקפי VR. המדיטצייה מתאימה לאנשים שסובלים מבעיות רפואיות, כאבים, חרדות, פחדים ומתחים (כמו למשל לפני ניתוח, טיפולי הפרייה, טיפולי כימותרפיה ועוד).

 

למדיטציה תוצאות מוכחות להשפעות פיזיולוגיות על גוף האדם ולכן, קיימים רופאים ברפואה הקונבנציונלית, הממליצים על המדיטציה כאמצעי להרפיה ולהפחתת מתחים.

 

סנדרה יקרה, עלי להודות לך על הטיפולים המסורים והיעילים אותם הענקת לי בשעת כאב. טיפולייך הם מכלול הוליסטי שלא מוצאים בשום מקום אחר. רפלקסולוגיה המאתרת מוקדים בעייתיים ובעדינות מטפלת בהם, מלווה בדמיון מודרך אשר עוזר להיכנס לתוך עצמנו ולמצוא את הכוחות המרפאים והרייקי שזורם בכל הטיפול מעצימים את כל כוחות הריפוי של הגוף והנפש (והנשמה). ובנוסף, הידע והאינטואיציות שלך משמשים ל”אימון אישי” של המטופל, (במקרה זה, שלי). כיוון שאת משחררת להמשך עצמאי ,הדורש התמדה וסבלנות ולפעמים פניות אליך, שתמיד נהנות ברצון ובאהבה. פרחי באך שאת מכינה הם תמיד הנכונים לבעיה בזמן הנתון ועוזרים להתגבר על המעצורים והחסמים הגורמים למשברים או הסימפטומים הפיזיים והריגשיים שמתבטאים בכאב, מחלה, או סתם “תקיעות”. בדצמבר האחרון, הגעתי אלייך עם כאבים ודאגות על מצב בריאותי, עזרת לי להתגבר על הכל, ולמצוא את הכוחות שלי לשינוי הרגלים ולמציאת אורך חיים בריא יותר , שמתאים לי. לא יכולתי למצוא טיפול טוב יותר! המשיכי להעניק מהאוצר שיש לך! בהערכה רבה,
B.Y
Patient