טיפול במיטת אבני ג'ד

טיפול מהפכני בעזרת מערכות עיסוי חכמות המורכבות מגלגלות אבני ג’ד (ירקן) חמות שנעות אוטומטית על חלקי הגוף ופולטות קרני אינפרא אדום רחוקות (FIR) שחודרות לכול מערכות הגוף ומטפלות בהצלחה במערכת עמוד השידרה, מערכת הדם, מערכת העצבים והמערכת החיסונית.

אם מסתכלים על תמונת עמוד השידרה, רואים שבעצם כל האברים הפנימיים מחוברים אליו. כך שאם עמוד השדרה מתפקד היטב, אזי יגיעו מספיק דם וחמצן למערכות החיוניות של גופינו.

יעילות המיטה נובעת מגלי חום אינפרא אדום- רחוק שמוקרנים מהגלגלת. חשיבות הקרניים הוכחה מדעית. נמצא כי הקרינה מגבירה את זרימת הדם בכול הגוף ובכך גורמת לשיפור במצב הבריאותי הכללי. קרינת האינפרא אדום מעלה את רמת החמצן בדם, ממיסה שומנים, משפרת את זרימת הדם ואת תפקוד מערכת העצבים, מחזקת את המערכת החיסונית, משפרת את חילוף החומרים ומשככת כאבים ובמיוחד כאבי גב.

המיטה מבצעת מספר טיפולים בו זמנית:

– עיסוי שרירים – מרפה את שרירי הגוף והגידים, מסדיר את זרימת הדם והלימפה ומשפר את המערכת החיצונית.

– אקופרסורה – טיפול המשלב לחיצות קצרות במרדיאנים של הגוף, משחרר שרירים תפוסים, עצבים לחוצים, כלי דם וערוצי אנרגיה. הטיפול מבוסס על אותן הנקודות בדיקור סיני אבל ללא מחטים.

– כירופרקטיקה טיפול בעמוד השדרה. גלגלת תרמית מגמישה את עמוד השדרה ומשחררת עצבים לחוצים.

– מוקסה – שיטת טיפול סינית המבוססת על חימום נקודתי שגורם פתיחת חסימות אנרגטיות וחיזוק המערכת החיסונית.

– חום אינפרא אדום רחוק – קרינת אבני הג’ד הינה מסוג קרני אינפרא אדום רחוקות (FIR). קרינה זו חודרת לגוף לעומק מספר סנטימטרים ומחממת את האיברים הפנימיים. קרינה זו ידועה בסגולותיה המרפאות הרבות עליהן נמנות העלאת רמת החמצן בדם, שיפור תהליכי חילוף חומרים, ריפוי דלקות פרקים ופריצת דיסק, כאבי צוואר וכאבים שונים בגוף.