סנדרה אליאש – מנהלת מרכז הַלֵּל

שמי סנדרה אליאש, אני מטפלת הוליסטית רב תחומית ורייקי מאסטר, מלווה תהליכים בהתפתחות הרוחנית.

למדתי: שיטת פאולה, רפלקסולוגיה, רייקי 1-2- מאסטר, עיסוי תינוקות ונשים הרות, מטוטלת רפואית, פרחי באך, אבחון בכפות הרגליים, מדיטציות שונות, קורס מודעות והעצמה אישית, שיטת הו’אופונופונו.

לפני כ- 16 שנים החלטתי החלטה אמיצה וסגרתי גן מצליח מאוד שליווה אותי משכונות בחיפה, דרך נשר ועד לנופית. סביבי לא הבינו מה קורה לי, רוב התגובות היו: איך את סוגרת עסק כל כך מצליח והולכת ללא נודע בזמן מיתון!

זאת הייתה יציאת מצרים שלי. בעזרת התגייסות המשפחה הקרובה יכולה הייתי ללכת בדרך שבה האמנתי. הדבקתי באנרגיות החיוביות והאופטימיות את כל הסובבים אותי. תוך מתן כוחות ואמונה שהכול אפשרי! שניתן ואפשר לעזוב את הפחד, להתמקד במה שהלב רוצה וללכת עם זה עד הסוף.

הדרך לא הייתה קלה. במשך השנים הללו התמודדנו מבחינה משפחתית במצבים לא קלים של חולי ותאונות.

ילדי עברו טראומות ומצבים קשים: מחלת אפילפסיה, תאונה מאוד קשה של כוויות, כמעט עיוורון של בן משפחה עקב רשלנות רפואית, התמודדות עם מחלת האנורקסיה והפרעות אכילה. הכול עזר לי לחיות בפרופורציה וללמד זאת ליקיריי.

לפעמים יש לי שיחות עם אלוהים, האם הוא לא הגזים קצת עם החבילה שלנו בחיים האלו….?

הדרך שלנו להתמודד עם המצבים הכי קשים שחווינו הייתה לרכוש כלים עוצמתיים לריפוי עצמי. היינו צריכים להיות חזקים ואיתנים על מנת להשאיר את המשפחה מלוכדת. המוטו שלנו היה תמיד לבחור בחיים, להיצמד לשגרה, לשמחה, לחיים.

קורסי מודעות, טיפוליים אנרגטיים, רייקי ומדיטציה מסוגים שונים, סייעו בידינו להצליח כהורים וכזוג לצלוח את הכול, לעמוד איתנים מול הקושי ולהתמלא בכוחות מחודשים, על מנת להמשיך ולעזור לבני משפחתנו.

מהמקום האמיתי הזה ומהשילוב של ידע וניסיון אישי עשיר, נולד הרצון להעביר את הניסיון שלנו כדגל של אופטימיות. מתוך רצון לעזור לאחרים להתמודד עם מצבי לחץ והתמודדות עם מצב חריג בתוך המשפחה, הוקם מרכז הַלֵּל . מרכז בו יוכלו למצוא סדנאות, קורסים, ערבי העשרה ומדיטציות, מסלולים פרטניים וקבוצתיים. מקום בו כל אחד יוכל למצוא את השקט הפנימי, להתחזק, להרגיש בנוח לבכות ולצחוק, למצוא את הכוחות הטמונים בכל אחת ואחד על מנת להמשיך ולהתמודד עם “ההפתעות” שמזמנים לנו החיים.

פיתחתי גישות טבעיות ומעשיות להתמודדות עם מצבי לחץ. גישות אלו, משלבות בין היתר, מספר כלים אשר נועדו לתרגול עצמי על מנת לעורר את יכולת הריפוי העצמי של הגוף אשר נשכחה במשך הזמן.

הגישה הקונבנציונאלית “מציעה” כדור לכל דבר ובעצם ממהרת לתת אמצעים כימיים המלווים לעיתים בתופעות לוואי מזיקות ביותר לגוף ולנפש. אני מציעה לכם לקרוא את החלק הדן בתופעות הלוואי במסמך המלווה את התרופה ולהתחיל לדאוג! זכרו שבסופו של דבר, הכדור נועד להקל על התסמינים מבלי לפתור את הבעיה שחוללה אותם.

אני ממליצה לכם לשקול ולנסות דרך טבעית ועוצמתית שבה תקבלו כלים וגישות עוצמתיות אשר יעזרו לכם להתמודד עם הבעיות ועל הדרך גם להקל על המכאובים הנלווים מהם.

%d7%9c%d7%95%d7%92%d7%95-%d7%97%d7%93%d7%a9-%d7%9c%d7%90%d7%aa%d7%a8

 

מלאו פרטיכם לקבלת מידע על קורסים, סדנאות, טיפולים וטיפים מעשיים לריפוי עצמי