אבחון וטיפול בתמציות פרחי באך

ד”ר באך, אשר קנה לו שם עולמי כרופא, חוקר, קרדיולוג והומאופט בשנות הארבעים של המאה הקודמת, האמין כי אנרגיה של צמחים מסוימים יכולה לפרק מחסומים אנרגטיים אצל האדם.

באך טען שניתן למנוע את ההתבטאות הפיזית של המחלה בעזרת פרחי באך, אף לפני הופעתם של הסימפטומים, כלומר ניתן לאזן את המצב האנרגטי עוד לפני שמתפתחת מחלה גופנית ממש. גם באם המחלה נמצאת במצב של התבטאות פיזית חזקה וממושכת עדיין ניתן להקל על החולה בכך שמאזנים את הגורם הראשוני למחלה שהוא הגורם הרוחני-אנרגטי.

במהלך חיינו מתפתחות ונבנות בנו, לעיתים בצורה בלתי מודעת, חסימות רגשיות או מחשבתיות. חסימות אלו לא רק מקשות על המשך התפתחותנו, אלא גורמות, נוסף על ההפרעות הפיזיולוגיות, גם ייסורי נפש קשים המתבטאים כבעיות קשות בכל תחומי חיינו.

באמצעות תמציות פרחי המרפא אשר גילה ד”ר באך, משתחררות החסימות הנפשיות הללו בצורה טבעית ורכה עוד לפני התהוות המחלה בגוף (רפואה מונעת). עיקר הטיפול מתמקד ברוח האדם: פחדים, עצב, סגירות, חוסר ביטחון, רחמים עצמיים וכדומה.

הטיפול בשיטה זו מתבצע באמצעות תמציות פרחים בסיסיות ללא תוספת חומרים אחרים וללא כל תופעות לוואי.

התמציות הטבעיות של פרחי באך בטוחות לשימוש לכל המשפחה: למבוגרים, ילדים ואף תינוקות. ניתן לקחת את התמציות באופן קבוע,

בתקופה האחרונה התפרסמו פרחי-באך במלחמת המפרץ השנייה, כשכל בתי המרקחת היו מוצפים ב – “רסקיו” כמרגיע לאומי – “רסקיו” הוא “תמצית ההצלה” של פרחי –באך, אבל הוא מאוד כללי ופעולתו מצוינת להקלת מתחים. הרסקיו לא פועל על כל אחד באותו אופן. ישנם אנשים שבאמת נרגעים, אחרים מתעוררים ונכנסים להיפר, וישנם כאלה שאדישים אל תמצית הרסקיו.

על ידי אבחון נכון, ניתן להתאים לכל אדם את ההרכב המתאים למצב בו הוא נמצא באותו רגע: חרדות, דיכאון, חוסר בטחון עצמי ועוד.

מניסיוני הרב, פרחי-באך בהרכב הנכון מסייעים לאנשים לעבור משברים הנובעים מ: גרושים, תאונות, טראומות, מחלות קשות, חרדת טיסות וגורמים נוספים. אצל ילדים, מצאתי את פרחי הבאך יעילים מאוד להרגעת ילדים היפראקטיביים. ע”י כך אפשר לצמצם את הטיפול ב “רטלין”. כמו כן, נמצאו פרחי הבאך, יעילים גם בטיפול בהפרעות שינה פחדים וחרדות מבחנים.

האבחון והטיפול חוויתים, ומתאימים למבוגרים ולילדים כאחד.

סנדרה יקרה, עלי להודות לך על הטיפולים המסורים והיעילים אותם הענקת לי בשעת כאב. טיפולייך הם מכלול הוליסטי שלא מוצאים בשום מקום אחר. רפלקסולוגיה המאתרת מוקדים בעייתיים ובעדינות מטפלת בהם, מלווה בדמיון מודרך אשר עוזר להיכנס לתוך עצמנו ולמצוא את הכוחות המרפאים והרייקי שזורם בכל הטיפול מעצימים את כל כוחות הריפוי של הגוף והנפש (והנשמה). ובנוסף, הידע והאינטואיציות שלך משמשים ל”אימון אישי” של המטופל, (במקרה זה, שלי). כיוון שאת משחררת להמשך עצמאי ,הדורש התמדה וסבלנות ולפעמים פניות אליך, שתמיד נהנות ברצון ובאהבה. פרחי באך שאת מכינה הם תמיד הנכונים לבעיה בזמן הנתון ועוזרים להתגבר על המעצורים והחסמים הגורמים למשברים או הסימפטומים הפיזיים והריגשיים שמתבטאים בכאב, מחלה, או סתם “תקיעות”. בדצמבר האחרון, הגעתי אלייך עם כאבים ודאגות על מצב בריאותי, עזרת לי להתגבר על הכל, ולמצוא את הכוחות שלי לשינוי הרגלים ולמציאת אורך חיים בריא יותר , שמתאים לי. לא יכולתי למצוא טיפול טוב יותר! המשיכי להעניק מהאוצר שיש לך! בהערכה רבה,
B.Y
Patient